| lovepiink a întrebat:

Cum folosesc Cheat Engine 6.1? Fundawinking

Răspuns Câştigător
| GiulianoSenior a răspuns:

Urmează pași de mai jos:
1) Deschide chat engine.

2)Deschide jocu si logheazate (in joc).

3)Vezi ca deasupra in stanga sus sunt niste butoane. Apasa pe,, Process" (dupa ce-ai deschis jocu si te-ai logat ). Dupa ce ai apasat pe process dai pe numele jocului.

4)Trebe sati vezi banii ( ex. la metin2 apesi butonul i ) si la chat engine scrie sub first scan si next scan scrie value. Sub el bagi suma pe care o ai deja.

5) Dai first scan.

6)Tre sa vinzi ceva in joc ( sau sa castigi sau ceva de genu adica sa ai mai multi ( yang la metin2 ) decat aveai se poate chiar si cu 1banut sau mai multi bani.

7)Scrii la value suma care ai facut-o ( trebuie sa fie mai mare ca cea de dinainte dar so ai si in joc exact )!

8)Dai next scan.

9)Iti apare in stanga in casuta aia niste linkuri.

10)Dai pe oricare link din casuta din stanga ( dublu-click ).

11)Iti apare linkul jos in casuta mare.

12)Dai sub value la cifre si le schimbi. Daca schimbi in mai mult cu atat o sa ai mai multi bani in joc ( ce litere dai acolo o sa ai in joc ). Dupa apesi enter.

Pentru speed-hack :

Vezi in dreapta 2 casute goale. Apesi pe ala din dreptul la,, Enable speedhack"
Dai din sagetuta gri cu putin verde la cat de multa viteza vrei.

BAFTA! FUNDA TE ROG MULT?

| Sarbuoanamaria a răspuns (pentru GiulianoSenior):

Da la barn duddy merge

| alexfotbalpoli a răspuns (pentru GiulianoSenior):

Ma stii cum pot sa trec de hackshiedel de la metin2 vreau sa fac ceva cu cheat engine si nu-mi da voie plz stii?

| Albert_Richard_1990 a răspuns (pentru GiulianoSenior):

De la punctul 7 nu mai merge

| Marian_Albertin_1994 a răspuns (pentru Albert_Richard_1990):

Uite aici tutorial e un video
link : dowload last version
http://www.fileshare.ro/e30096926

| TheROby2000 a răspuns (pentru GiulianoSenior):

MERGE dar poti avea si mai putini bani ca inainte nu neaparat mai multi

14 răspunsuri:
| Cosmin1622 a răspuns:

Dar pentru kingsRoads stiti cum se hacuieste? attack speed ceva de genu

| NegruTIt a răspuns:

Depinde pe ce joc vrei sa il folosesti...de exemplu eu as vrea sa il folosesc pentru ninja saga scriu cheat engine6.1 ninja saga pe youtube si iti da acolo de toate

| CrYstyY2012 a răspuns:

Mie nu-mi merge chestia aia care a explicato yoiulian

| MrPandaBoy65 a răspuns:

Da nu apare numele

| Marian_Albertin_1994 a răspuns:

Uite aici tutorial e un video
link : dowload last version
http://www.fileshare.ro/e30096926

| Gheorghe_Robert_1987 a răspuns:

La top eleven merge? daca stiiti careva dati-mi add va rog roby_lov3_lov3!