| dannys a întrebat:

Cum imi dau seama ca o persoana este pe skype si sta invizibila.De exemplu noi am vorbit acum 3 zile pe skype si de atunci imi arata ca este plecata de fix 3 zile dar eu stiu ca ea este mai mereu activa pe skype.

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

In prezent nu exista o solutie de a afla daca e pe invizibil sau este offline cum e pe Yahoo! Messenger. Nu exista nici una din pacate.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate chiar este plecata.De unde poti sti sigur ca sta pe invizibil?

| gelu1970 a răspuns:

Ii trimiti un mesaj.
daca iti apare ora si acel cerc cum ca nu il primeste, atunci e desconectat.
daca iti apare ora cum ca a primit mesajul atunci e pe invizibil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce faci domne, te evita "fat frumos"? laughing

| dannys explică (pentru anonim_4396):

Nu,nu "fat frumos".ma evita zana maseluta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru dannys):

laughing