| Gandila_Ecaterina_1998 a întrebat:

Cum îmi pot recupera numerele de telefon cu ajutorul, contului de google? Adică e de ajuns să scriu doar adresa și numerele vor apărea ca prin magie?laughing (apropo: am un s6 edge+ și numerele sunt salvate pe contul meu de google)
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Bună!
Trebuie să te conectezi la contul tău de google pe adresa http://google.com cu email-ul şi parola ta, după intri în agendă şi dai "fuzionare cu google" sau din setări, cont google dai "sincronizare agendă".

1 răspuns: