| luma a întrebat:

Cum instalez sopcast pe tableta? am descarcat sopcast si la instalare se incarca putin si imi apare "aplicatie neinstalata"si doar o casuta cu "terminare".
funda la cel care merge

2 răspunsuri:
| aeroclub a răspuns:

Deci,in primul rand sopcast pentru sistemul android nu este ca cel pentru calculator. Sistemul android accepta fisiere cu extensis apk iar sistemul windows accepta pentru sopcast fisiere cu extensia exe. Exista totusi in Magazin Play cateva variante de sopcast care se comporta la fel cu cele pentru windows. Deci intra din Market Place-ul tabletei si cauta acolo sopcast! Si iti va da cateva rezultate! Bafta!

| luma explică (pentru aeroclub):

Am facut asa dar la instalare imi zice "instalare esuata"