| NicaAlex1983 a întrebat:

Am o problema.Mi-am luat o unitate noua si cand o pornesc imi apare un sistem de operare Fedora si voiam sa instalez windows7.Am descarcat windows 7 si kitul de instalare Daemon Tools Lite si nu merge sa-l pornesc.(cand dau dublu-click pe el apare open with si nu stiu ce aplicatie sa pun ca sa mearga)
Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| CartoonN a răspuns:

Ai windows-ul descarcat.Booon...de ce nu-l pui pe un cd? Ar trebui sa descarci un nero, sa faci cd-ul bootabil si apoi iti formatezi pc-ul.

| NicaAlex1983 explică (pentru CartoonN):

Multumesc, m-a ajutat mult raspunsul tau!

1 răspuns: