| anonim_4396 a întrebat:

Cum ma conectez la net pe o tableta alldro speed. Am net de la rds pe un pc, ma pot conecta prin niste satari sau imi trebuie si un router wireless?

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te poti conecta tot prin cablu, la fel ca la pc sau prin router wireless.

| dDiiana a răspuns (pentru Ioandelasal):

Si cum fac conectarea asta?

| Ioandelasal a răspuns (pentru dDiiana):

Ce conectare vrei sa faci, prin cablu sau wireless?

| dDiiana a răspuns (pentru Ioandelasal):

Prin cablu.cum am si la pc. din modemul de la rds iese un cablu si intra in placa de retea ...se poate asa sau cum se face la tableta?

| Ioandelasal a răspuns (pentru dDiiana):

Conectezi tableta la modem si apoi intri prin Settings si Ethernet Configuration si urmezi pasii.

| dDiiana a răspuns (pentru Ioandelasal):

Cum conectez tableta la modem? ca tot n-am inteles.

| Ioandelasal a răspuns (pentru dDiiana):

Exact cum conectezi modemul la pc, tot asa conectezi modemul la tableta.

Răspuns utilizator avertizat