| Thebestkiller a întrebat:

Cum maresc capacitatea unui stick de 4gb.Am un stick de 4gb si cand il bag in calculator imi apare memoria doar de 3. 64gb si nu am nimic pe el. Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Pai asa sunt toate cheitele si cardurile (au un pic mai putin decat scriu pe ele). eu am o cheita de 16GB si are 15.2
PS: uite aici de ce http://www.integralmemory.com/......-pc-or-mac

| Thebestkiller explică (pentru al3xander):

Mersi dar nu exita nici o smecherie

2 răspunsuri:
| sdhashsah a răspuns:

NU ai cum deoarece spatiul acela il ocupa driverele de pe el, ca de fiecare data cand il bagi intr-un pc sa ti-l recunoasaca automat.