| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot bloca orice clip doresc eu de pe Youtube? As vrea sa blochez accesul pentru calculatorul meu a 5 clipuri de Youtube. Cum pot bloca si orice link doresc, mai exact articole de pe net, pagini, etc?! Veniti cu toate metodele si programele care au dat rezultate, cu toate ideile voastre, cu toti pasii care sa-mi rezolve problema. Nu dau funda pentru raspunsuri date in bataie de joc. Astept raspunsuri detaliate/inteligibile!

2 răspunsuri:
| terorvlad a răspuns:

Folosind un antivirus cu "parent control" ce permite asta. Time for google now.

| K0sti a răspuns:

Ti-ai schimbat numele si ai luat-o de la cap cu tampenia asta de intrebare! Daca o mai pui o data, te bag la spam!