| anonim_4396 a întrebat:

Hi! Am o mare problema pe care trebuie sa o rezolv pana vineri seara! Exista vreun program sau metode prin care sa blochez accesul la anumite clipuri de pe Youtube, pagini de pe diferite site-uri, articole de pe net pentru calculatorul meu? De exemplu nu vreau sa blochez intreg Youtube-ul doar pentru 4 clipuri care ma deranjeaza! Am pus intrebarea asta de cateva ori dar nu am primit niciun raspuns satisfacator si care sa-mi rezolve problema! Va rog sa veniti cu raspunsuri inteligibile(cu toti pasii pe care trebuie sa-i fac) nu vagi, veniti cu toate ideile voastre. Pentru Windows XP si 7. Funda!

5 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Tu losesti abra da nu ma isel. in onfiguratia antivirusului pui link-uri ce nu vre sa fe acceate si astfel fiewall o sa restrictioneze accesul in acele pagini.

| gelu1970 a răspuns:

Scuze, cred ca ceva un merge bine. tastatura mea e ok. deci pui link in configuratia antivirusului ca sa restrictioneze accesul

| anonim_4396 explică (pentru gelu1970):

Cum pot face asta pe BitDeffender?

| gelu1970 a răspuns (pentru anonim_4396):

In configuratia firewall