| ÐragØș_ÐragØș_1998 a întrebat:

Cum pot face sa am camera foto pe post de camera web? se poate?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se poate, prin cablul de date(daca are) si apoi ar trebui sa apara pe ecranul ei doua optiuni - webcam si hardrive sau ceva de genul acesta, selectezi webcam din butoanele sus-jos si apesi apoi pe ok. Daca camera are si cd cu driver recomand si instalarea driverului.Eu totusi am avut o mica problema, dupa 20-30 de minute se cam incingea si mi-am luat un webcam de pc apoi dar bineanteles depinde si de camera.

| ÐragØș_ÐragØș_1998 explică:

Am un Nikon d3200 am incercat cu cablu de date si nu imi aparea nimic pe niciun ecran