| crisy_9816 a întrebat:

Cum sterg facebookul?

Răspuns Câştigător
| trustbogdan a răspuns:

Intri aici: https://www.facebook.com/editaccount.php?ref=mb&drop si jos de tot ai "Deactivate Account" apesi pe deactivate.

3 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Faci exact cum ți-ai scris ceilalți, dar fii atentă, contul doar se dezactivează pentru două săptămâni. Dacă vrei să se șteargă definitiv, nu trebuie să încerci să deschizi acets cont în aceste două săptămâni!
O seară cu zâmbet să ai!

| soby47 a răspuns:

Deci poti doar dezactiva contul! nu sa-l stergi straight face

| SyMy24 a răspuns:

Intri pe facebook, dai la contul meu>setari si jos ai dezactiveaza contwinking

Succes!smug