| Edw08 a întrebat:

Cum pot sa sterg un CD? Exista vreun Program pentru sistemul de operare Windows 7 Ultimate ™?

Răspuns Câştigător
| Aero a răspuns:

Eu zic sa incerci un program free ca asta: Ashampoo Burning Software Free versiunea 6. 77

Are tot ce ii trebuie. Nero consuma prea multe resurse, e plin de BLOATWARE si tot ce face utilizatorul de rand cu el poate sa faca si cu programul mentionat anterior!

4 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Nenea Lucii, Windows 7 a aparut acum un an - in jur de 13 iulie. Pe 22 octombrie a fost lansat in magazine. Orice soft important(sau care se respecta) este disponibil si intr-o versiune compatibila cu Windows 7. Ba chiar vreau sa spun ca de data asta producatorii s-au miscat mai repede fata de cum s-au miscat in perioada lui Windows Vista.

| zacrazy a răspuns:

Ca sa poti sterge un CD acesta trebuie sa fie ReWritable. Scrie pe el CD-R sau CD-RW? Daca e CD-RW il poti sterge cu o versiune mai noua de Nero.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un se poate

| Lucii_6369 a răspuns:

Am si eu Windows 7 ultimate si nu cred ca sunt programe pentru el ca abia a aparut windowsul asta...