| ☁miss εïзutterfly☂ a întrebat:

Cum pot sterge un tollbar pe care l-am instalat din greseala( era la pachet cu alt program? Dau fundita big grin

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti incerca asa: Tools/Options/Manage Add-ons, te pozitionezi pe toolbar-ul respectiv si dai Disable sau uninstall si apoi OK. Succes!

| Fantomita a răspuns:

Du-te in Start>Control Panel>Add or Remove Programs pls funda ca am doar una

| apshyxiation a răspuns:

Te duci in start/control panel/ acum daca ai xp sau vista intri in add remove programs sau programs and farutres (vista sau xp) si dai remove sau uninstal la... xxxxTolbar care nu`ti place tie. sper sa te ajute

| RGK a răspuns:

Control Panel---> Add/remove programs si cauti numele toolbar-ului.
Daca nu, il poti lasa pe calculator dar il poti ascunde ca sa nu te deranjeze din meniul browser-ului :View--->Toolbars---> click pe numele toolbar-ului

| allyson a răspuns:

Incearca Start-> Control Panel->Add or Remove Programs si cauta toolbar-ul in lista aia apoi da-i uninstall (remove)