| nukeyly a întrebat:

Cum poti face sa nu mai primesti mail de la teamviewer_program depasit si dezinstalat demult cu iobit_in mail, ei zic asta?
It is not possible to unsubscribe from this communication.
De vrei sa-i contactezi iti cere Log in to Your Account, ceea ce nu am.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Marchează-l ca spam, serviciul de email (foarte probabil) îl va tratat așa și in continuare

| Brizbriz a răspuns:

Faci un filtru care il muta automat in alt folder/label
iar daca il trimiti in trash/spam, va fi si sters automat dupa 30 de zile

| cfrtobias a răspuns:

Ciudat, eu n-am primit niciodata e-mail, dar n-am selectat ceva optiune sa primesc oricum