| Adrian159753 a întrebat:

am si eu o problema. am windows 8.1 si imi cere sa-mi configurez contul Microsoft si cica trebuie sa primesc un email pentru a-l configura si eu nu am primit nici un email.
Asa imi apare: Before you can continue, you need to check your inbox for a message from the Microsoft account team. Follow the instructions in the mail to finish setting up your account.
Va rog sa ma ajutati, orice parere conteaza.

2 răspunsuri:
| Rockat a răspuns:

Ai verificat mail-ul din aplicatia mail preinstalată? Sau caută la mesaje SPAM.

| Adrian159753 explică (pentru Rockat):

Am cautat si nu am primit mimic.