| DeDexDxD a întrebat:

Cum poti sa faci sa nu mai ai profil cronologie pe facebook?

5 răspunsuri:
| cypryan11 a răspuns:

Nu poti si in cateva luni toate conturile de facebook vor avea tipul asta de profil

| angel_2962 a răspuns:

Ba poti! : Da click -> http://www.facebook.com/GetYourTimeline -> Mai jos de unde scrie " Perete
Informatii
Activitatea prietenilor
Get Your Timeline
Fotografii
Intrebari "
scrie si "Despre", acolo e un link. Da click pe link`u ala si undeva jos scrie Coperta Stiri Aplicatiile si inca ceva[ nu mai stiu ce scrie ca eu mi-am facut asa de mult]inff, dai acolo si. e aproape gata
Urmezi pasii pe care ti arata si la sfarsit [ o sa iti dai seama cum ] iti pui fotografia ce coperta!
Sper ca te-am ajutat :D
Succes. Paaaaa :*

| DeDexDxD explică (pentru angel_2962):

Nu scrie decat Coperta Stiri si Aplicatii!:-s

| Roxy1993 a răspuns:

Nimic

| Dya_Dida_1968 a răspuns:

Nici la mine nu merge .......am contul pe fb doar de 3 zile si tare asi fi vrut sa am cronologie