| andrei112345 a întrebat:

Cum reinstalez windosu-l?

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar"inteligenta artificiala"nu vrei sa iti instalezi? Cum vrei tu sa iti instalezi sistemul de operare, atata timp cat nu stii nici cum se scrie corect acel cuvant? Albert Einstein a afirmat:"orice prost stie, scopul e sa intelegi". Se pare ca la tine este invers, fiindca tu"nu stii", dar de inteles poate intelegi ceva... Consulta o carte, pana data viitoare, fiule.

| andrei112345 explică (pentru anonim_4396):

Ha ha am gresit sa scriu

| SteinZer0 a răspuns:

Chemi pe cineva sa ti-l instaleze.

| AleLoveMusic a răspuns:

Pai iti trebuie CD-u, il bagi in calculator si se instaleaza Funda?