| Georgy_2066 a întrebat:

Fundita mare mare! cine imi spune cum sa imi reinstalez windosu`[fara cd]

pls

3 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Îţi copiezi windows-ul pe un stick, îl bagi în USB şi începi instalarea. Succes!

| Daniel TM a răspuns:

Din pacate nu poti.

| Markus_4003 a răspuns:

Pai este o modalitate este pe flash deoarece sint unele calculatoare care nu au cd-rom sau dvd-rom asa ca cauta pe you tube cum se instaleaza si eu iti voi da un windows ft bun http://www.caragiale.ucoz.com/load/programe/pc/20 este windows zveri nu vei avea cu el probleme e super la mine si acum sta cversia aceasta