| LeOnArD50 a întrebat:

vreau sa-mi reinstalez windosu si nu pot ca nu citeste pc-ul cd-ul cu windosu si nici nu pot intra in bios cum pot face sa-l reinstalez?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Daca nu poti intra in Bios sa selectezi ordinea de bootare nu poti instala windows de pe CD sau memory Stick!
Uite aici cum intri in Bios si cum instalezi win-ul
http://www.tutorialepc.ro/cum-se-instaleaza-windows-7.html
Daca nu merge, reseteaza Bios-ul, scoate bateria de la Bios timp de cateva minute.
Mai intai de toate fa proba la writer sa vezi daca citeste CD si DVD, sa nu te chinui degeaba!

| LeOnArD50 explică (pentru neluL):

Mersi mult am reusit

| neluL a răspuns (pentru LeOnArD50):

Cu placere! wave bye, bye

3 răspunsuri:
| Veronica91 a răspuns:

Cu ajutorul unui stick usb