| natstygirl a întrebat:

Cum sa public o poveste pe sit-ul,, watpad"?

Răspuns Câştigător
| 夢想家兩次 a răspuns:

Dai pe ''Lucrarile mele'' si daca nu ai niciuna iti apare automat pagina in care scrii. Dupa ce alegi o categorie, jos sunt doua butoane ''Salveaza'' si ''Salveaza si publica''. Confirmi si gata big grin

| natstygirl explică (pentru 夢想家兩次):

Am facut asa dar imi spune ca-i o eroare si nu stiu ce sa fac?

| 夢想家兩次 a răspuns (pentru natstygirl):

Ai ales o categorie? De obicei iti da eroare cand nu completezi tot.

3 răspunsuri:
| Deliiiia a răspuns:

Iti faci cont(la,,Inregistreaza-te"), iar la Casuta din dreapta cu,, Profilul meu", gasesti o sectiunea,, Creaza". Apesi pe ea si dai,, Write a new story", o scrii sau dai paste in spatiul dat si apoi,, Publica".