| Alysée a întrebat:

Cum se porneste centrala ca sa curga apa calda?happy

3 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Este suficient sa fie pornita pe apa rece(nu este nevoie sa dai drumu' si la calorifere).Tot ce trebuie sa faci este sa folosesti robinetul de apa calda; va curge putin rece, apoi se va incalzi.

| Cosminovici18 a răspuns:

Buna! Aici depinde de centrala ca daca ar fi un singur model de centrala si toata lumea l-ar avea era foarte simplu dar de exemplu la mine este un buton care scrie pe el apa calda si cand il apas curge apa calda si apoi reglez si temperatura apei!

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Pai depinde ce centrala ai