| tonic11 a întrebat:

Cum stiu atunci cand imi cumpar un Playstation 3 are cel mai nou firmware?

Răspuns Câştigător
| sudsuinededouaori a răspuns:

Scrie pe el. Dar tu cand o sa il modezi o sa schimbi si firmware pentru ca altfel nu o sa mearga decat jocurile cumparate. asa ca nu iti face prea multe griji. Jocurile cumparate merg pe toate tipurile de firmware si upgredarea firmwarelui se descarca gratuit de pe siteul oficial, asa ca nu conteaza cum il cumperi din mom ca poti sa il inlocuiesti cu cel mai nou free.