| Boomzz2012 a întrebat:

O sa imi cumpar Sims 3 CD, si as vrea sa stiu daca merge pe calculator sau doar pe playstation?

8 răspunsuri:
| GreenEyed a răspuns:

Dar de ce vrei sa ti-l cumperi daca il poti lua de pe net? E foarte simplu sa il downloadezi si instalezi.

| Boomzz2012 explică (pentru GreenEyed):

Stiu chestia asta. dar mai bine il cumpar.

| Boomzz2012 explică (pentru GreenEyed):

Mai bine e pe CD de pe net nu se stie daca e cu un virus.

| GreenEyed a răspuns (pentru Boomzz2012):

Eu am cumparate 5 jocuri Sims, dar am preferat sa le downloadez pe restul pentru ca nu are rost sa dai atatea milioane pe jocuri.Si asa m-am jucat Sims 2 si 3 cu toate expansion pack-urile. Oricum. e doar parerea mea. Poate pentru tine e mai bine asa:d.Si..merge si pe pc ca de fapt asta era intrebarea.

| Boomzz2012 explică (pentru GreenEyed):

Bine, dar ca sa stii eu nu dau milioane pe elehappy, am de unde sa cumpar mai ieftinehappy

| Pantera2012 a răspuns:

Pai te uitii la cd sau dvd sau ce este el si te uiti ca trebuie sa scrie daca e DVD scrie PC/DVD Rom daca e Cd normal scrie CD/DVD Rom ok si daca vezi ca scrie Playstation 1 sau 2 sau 3 ce playstation ai tu scrie pe cd acolo Funda te rog frumos ca nu am nici una happy

| Boomzz2012 explică (pentru Pantera2012):

Deci nu am inteles absolut nimic.Am spus daca merge pe calculator Sims3?

| jockerul a răspuns:

Merge pe playstation doar, dar trebuie sa-l descarci pe un cd si sa bagi cd-ul cu jocul in playstation.