| Simi03 a întrebat:

Daca de exemplu laptop-ul meu suporta doar 100GB pentru Hard Disk, si eu o sa pun unul de 160GB o sa-i citeasca doar cei 100GB? Sau nu o sa mearga deloc?!
Multumesc, funda

Răspuns Câştigător
| CristianTheBest a răspuns:

Nu o sa mearga. Ala e maximul, de 100, nu ai cum sa ii pui mai mult pentru ca nu va suporta happy

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu cred ca exista o limita, de unde sti de 100 gb? hai ca de ram am auzit dar de hard n-am auzit, cine sa citeasca, biosul vede toate componentele dai un uptate

| K0sti a răspuns:

Ori il vede aiurea, ori nu-l vede deloc! Poate sa-l vada de 30, nu de 100 si care nici aia nu sunt functionali! Depinde...

| Denis_Doar_1988 a răspuns:

Maximul e de 100GB daca ii pui 160GB e ca si cum nu ai pune nimic.Nu o sa mearga