| introduaicinumele a întrebat:

Daca nu folosesc o adresa de mail (fie ea GMail, Yahoo! Mail, Hot Mail etc) si nu intru pe ea vreo 3-4 ani de exemplu, se sterge contul? Intreb de curiozitate

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu se sterg nicioadat.

| Patrisia14 a răspuns:

NUuuuuu niciodta! Numai daca ai uitat parola dar este o modalitate sa o recunosti.

| stefan573 a răspuns:

Nu,cu siguranta nu.

| qrage a răspuns:

La yahoo stiu ca dupa 3 luni (90 de zile) ti-l stergeau. dar acum iti cere intrebarea aia de securitate, si devine activ. Cred ca merge si dupa 3 ani, dar la gmail nu stiu.

| DealerTijei a răspuns:

Nu eu ma un cont pe care ma intrat ieri si nu mai intrasem de 1an sau 2 si inca mai merge!