| ygfr a întrebat:

Dc mi se restarteaza calculatorul cand ma joc metin2 il deschid apoi mi se da restart dc,,,, unitatea este buna n-am virusi antivirusu meu se numeste Kaspersky, raspundeti va dau

Răspuns Câştigător
| freakz01d a răspuns:

Control panel - sitem - advanced - startup and recovery debifezi cele 3 casute

control panel - sitem - advanced - error reporting dai disable error reporting

| silviu20 a răspuns (pentru freakz01d):

Unde este sitem advanced? ca nu dau de el, unde trebuie sa dau

| shhhs a răspuns (pentru silviu20):

Poti incerca si metoda mea pentru rezolvarea problemei:
http://orademetin.blogspot.ro/......rt-la.html

| Irina_Peltea_1974 a răspuns (pentru freakz01d):

Nu gasesc advanced in sistem poti sa imi zici mai exact cum sa fac? Am windows xp sp 3

11 răspunsuri:
| quintron a răspuns:

1. posibil probleme sursa
2.verifica cati consumatori ai in priza si separale pe mai multe prize
3.schimba sursa

Răspuns utilizator avertizat
| Alberto6H a răspuns:

1.Ai grija la temperatura procesoruliwinking
2. Iati everest-ul sau aida64 si vezi ce temperatura ai la el... daca este mare dati jos carcasa calculatorulu...winking
3. funda big grin

| Rares99 a răspuns (pentru Alberto6H):

Sterge de praf unitatea

| Sergiu_Boboescu_1995 a răspuns (pentru Alberto6H):

Am facut toti pasi si acum imi da blue screen straight face

| vlad11 a răspuns:

Acelasi lucru mi se intampla si mie si nu stiu dc naiba nu imi merge

| Rares99 a răspuns:

Ma vezi stergel de praf de la unitate