| marian_2684 a întrebat:

De ce cand imi bag telefonul la incarcat (Samsung Galaxy trend plus), telefonul incepe sa imi apese pe butonul de back sau sa deschida aplciatii aiurea fara sa ii fac nimic? Incarcatorul il am de 3 zile si e de Samsung (Are si un bec albastru) am dat 30 de lei pe el. Imi poate raspunde cineva?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Incearca si cu un alt incarcator, preferabil original.
Daca problema persista, atunci telefonul e cu probleme si trebuie dus la service. Daca cu alt incarcator functioneaza, atunci incarcatorul are probleme si trebuie dus inapoi la vanzator.

| marian_2684 explică (pentru Bula):

Mersi incarcatorul era devina am fost si l-am dus inapoi si mi-au dat altul

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este telefonul defect sau virusat!

| LTAA a răspuns:

Incarcatorul nu a trebuie sa aiba bec albastru, telefonul are apa in el?

| marian_2684 explică (pentru LTAA):

Nu l-am scapat in apa dar acum fost cu incarcatorul unde mi l-au dat si l-am schimbat acuma merge perfect mersi happy

| xDragosel007 a răspuns:

Nu este de la incarcator, are telefonul o defectiune pe undeva, cel, mai bine du-l la service ca n-ai ce sa faci!