| WeAreSmart a întrebat:

De ce cind dau sa-mi sterg Antivirusul imi apare ceva legat de SYSTEM, ca nu am parola de la SYSTEM, ce inseamna asta?

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Înseamnă ca însfârșit vađ și eu o chestie normală pe Windows și anume cont de administrator și cont de user, ceea ce este la tine, tu fiind logat pe cont de user nu ai permisiuni administrative să instalezi sau să ștergi programe, doar dacă introduci parola de administrator îți va da acest drept.Nu știi parola nu îi problemă ca se poate reseta ori cum un program ori folosind o distribuție de linux și accesat foșierul SAM din sistem și modificat.
Succes

| WeAreSmart explică (pentru DeyCj):

Poti sa-mi explici mai clar? SYSTEM adica dicul local cu Windowsul? unde trebuie sa scriu parola? ca nu ma pricep

| Radu_Silviu_1999 a răspuns:

A expirat