| Dascalu_Lucian_1998 a întrebat:

De ce imi tot cade semnalul wireless de pe laptop din 5 in 5 minute iar pe telefon nu are nici un fel de problema? Tin sa mentionez ca am un router D-Link N Home Dire-615.

2 răspunsuri:
| Mafiotu007 a răspuns:

Incearca sa ii suni pe cei care ti-au facut netul si intreaba-i de problema ta.Eu pot doar sa iti recomand sa dezactivezi si sa activezi iar wireless-ul.Succes!

| Dascalu_Lucian_1998 explică (pentru Mafiotu007):

Au fost ieri au facut niste setari totul bine si frumos, a mers struna. Am activat si am dezactivat de n ori la fel face. E ciudat ca doar la alptop face asa... Deci e ceva in legatura cu laptopul si am nevoie de un raspuns concret sa imi dau seama ce modificari trebuie sa fac la laptop.