| eustacke a întrebat:

De ce nu imi apar fisierele pe stick?
Stick nou, pun ceva pe el si daca il scot si bag iar in laptop, dispare, dar daca dau la proprietati, arata ca este ocupata memoria stickului, dar apare ca este gol cand intru pe el. Ce trebuie sa fac?/

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Fișiere ascunse. Ai un autorun care face ceea ce nu vrei. Bagă stick-ul în alt PC care poate are și un antivirus și scanează

| TrustMeIKnow a răspuns:

Verifica daca nu ai fisiere cu atributia 'hidden' sau daca nu ai nimic importat pe stick, da un wipe din 'disk management' sau din consola.