| Iasmiine a întrebat:

De ce nu ma lasa sa instalez bluetooth`ul pe calculator? Am bagat cd-ul, si am dat pe instalare si pe cand sa se termine instalarea mi-a parut chestia asta "Error 267 occured during installation! Please try to install again ". Si am incercat sa instalez din nou si tot nu merge. Cum pot sa fac sa mearga?

5 răspunsuri:
| SteauaNordului a răspuns:

Uite aici un forum
userii discuta si gasesc solutii despre problema ta
http://forums.channelweb.co.uk/showthread.php?t=145120

| 0vidius a răspuns:

Cauta driveru pe net, poate e zgariat CD-ul.

| JAMALEEE a răspuns:

Buna deci
-Bluetooth pentru pc nu cred ca o sa mearga niciodata parerea mea am incercat si eu tot cu un CD si nimica...
-Cumpara un adaptor bluetooth pe usb dupa aia poti sa copiezi fisierele din pc pe telefon... fara sa ai nevoie de vreun CD

| callmebeautiful a răspuns:

Acelasi lucru am patit si eu. Tot l-am instalat si dezinstalat si pana la urma mi-a mers.

| Marry123 a răspuns:

Incearca pana'ti va' merge happy asa am patit si eu si mi-a mers dupa :p