| Azazello132 a întrebat:

Am nev. de un raspuns urgent. Am un Ps3 si i-am modat softul dar nu merge sa instalez multimanu. Imi zice "An error occured during the install operation. (80029567).De la ce e si ce pot face sa il pot instala?

Răspuns Câştigător
| justanotheruseroftpu a răspuns:

Presupun ca ai custom firmware'u geohot 3.55, problema este ca geohot e prea vechi si nu mai este supportat, incearca sa instalezi alt custom firmware(cfw) ca Kmeaw, Rogero, sau Rebug dupa care incearca din nou sa instalezi mm'ul. Bafta