| Kiduuxz a întrebat:

De ce nu pot muta pozele din memoria telefonului pe card?
Cardul e gol.

5 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Eu, cand nu mergea transferul, apelam mereu la desktop, acolo sigur mergea, din doua clickuri imi rezolvam treaba.

| cfrtobias a răspuns:

Pai iti recunoaste ca ai card? sau poate ai mai mare si nu lasa...

| GPA a răspuns:

Formatează cardul ca memorie portabilă și mută datele pe el ( poze și muzică adică). Setări -> memorie și stocare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca incerci sa faci asta prin ES File Manager si ai Android Lollipop 5.0 5.1, atunci Android interzice scrierea in cardul SD. Poti muta numai cu managerul de fisiere al telefonului.

| UnTipObisnuit a răspuns:

Primesti ceva mesaj de eroare?