| CosminComan75 a întrebat:

De ce nu pot viziona pe youtube de la internetul wi-fi de acasa la alte routere pot dar la al meu nu pot trebuie sa fac ceva setari separate la router?
P.S. Nici la sora mea nu merge!

Răspuns Câştigător
| Georgcool02 a răspuns:

Depinde ce telefon ai. Eu am avut un Lg t-375 si tot asa la mine acasa nu mergea, dar la vecinul da.Am aflat mai tarziu care era problema:in primul rand ii trebuie telefonului niste flesh-uri instalate, doar in fabrica, si in al doilea rand depinde si ce viteza a internetului ai... Sper ca te-am ajutat happy

| CosminComan75 explică (pentru Georgcool02):

Ce flash-uri telefonul meu nici macar nu are android si netul imi merge cu 2 mbps! La tableta merge! Am telefonul Samsung gt-b7722!

| Georgcool02 a răspuns (pentru CosminComan75):

Cred ca te cunosc. Esti din Arad? Mai precis din pancota?

| CosminComan75 explică (pentru Georgcool02):

NU imi pare rau sunt din Bacau!

| Georgcool02 a răspuns (pentru CosminComan75):

Scuze.Te-am confumdat.