| St_Tedy_1974 a întrebat:

De ce se actualizează windows 8 greu

9 răspunsuri:
| ҲҲƠƠƤƧҲҲ a răspuns:

Pentru ca asa trebuie el sa se actulizeze greu si la mine se actualizeaza greu cand l-ai actualicat scrie si tu pe google ccleaner si glary utilites sa mearga mai repede! Funda! Plz!

| ҲҲƠƠƤƧҲҲ a răspuns:

Glary Utilites si Ccleaner sunt niste programe sa mearga pc mai repede downloadeaza-le uite link: http://www.glarysoft.com/ si acum ccleaner http://www.piriform.com/ccleaner

| St_Tedy_1974 explică (pentru ҲҲƠƠƤƧҲҲ):

Eu am pe 64 bit.

| ҲҲƠƠƤƧҲҲ a răspuns (pentru St_Tedy_1974):

Pai da merge ccleaner si glary pe 64 bit/

| St_Tedy_1974 explică:

Am pe laptop program de defragmentare.

| ҲҲƠƠƤƧҲҲ a răspuns (pentru St_Tedy_1974):

Ii bun si ala ii disk defragmenter?

| St_Tedy_1974 explică (pentru ҲҲƠƠƤƧҲҲ):

Daca ai windows 8, du-te in computer, dai clic dreapta la discul c, proprietati, instrumente, ptimizare si optimizare. Dureaza cam 2 ore, depinde

| ҲҲƠƠƤƧҲҲ a răspuns (pentru St_Tedy_1974):

Pai da asteapta daca scrie ca stai 2 ore si mai fa si tu curat la discul C sa ti se incarca usor cand actualizezi windows 8 baga si tu ccleaner glary utilites, fa si tu disk defragmenter dai la discul c si dupa discul d sa le cureti si tu, sa ti-se incarce repede pc-ul si cand actualizezi windows 8 sa ti-se incarce repede.

| myhay63 a răspuns:

Eu am 100mbps internet si se actualizeaza in 1 minut, depinde de net si pc