| VadTot a întrebat:

De unde iau si eu un Antivirus free?

Răspuns Câştigător
| sdhashsah a răspuns:

Unul light
http://download.cnet.com/......19223.html

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De pe internet.
Îţi recomand să încerci cu 3 programe gratuite: antivirusul avast! 7 free (Avira 2013 free ori AVG 2013 free), Malwarebytes’ Anti-Malware şi un firewall dintre ZoneAlarm ori Comodo Firewall. Împreună sunt la fel de bune ca un program antivirus cu licenţă şi n-ai treabă cu activarea. Pe toate le poţi descarca de pe site-urile oficiale.

| valentingb a răspuns:

Majoritatea companiilor au o versiune gratuita. Poti downloada de pe site-rile lor ficiale, bit defender, avast, kaspersky, mc afee, sau multe altele. In general ca sa poti downloada trebuie sa te inscrii cu e-mailul tau, pe care primesti un cod de confirmare. Asta e tot ce ai de facut ca sa ai un an de zile de protectie de baza gratuita

| luky63 a răspuns:

Http://www.cnet.ro/......trei-zile/

Da clik in text pe AICI te directioneaza pe Bitdifender 2013 si obti si licenta gratiuita ( accesarea se face doar miine 25.102. 2013 intre 15 si 16 altfel nu ai licenta). Funda?

| ionutzwk a răspuns:

AVG free

| Iulius9235 a răspuns:

Cel mai bun antivirus este kaspersky crystal si bitdefender eu iti recomant kaspersky crystal il instalez si pui versi de probare dupa 30 de zile scoti trial reset for kaspersky crystal si ai din nou 30 de zile eu asa fac deacum 2 ani

| VadTot explică (pentru Iulius9235):

Si un link ceva?