| CotiTza a întrebat:

De unde pot achizitiona 1gb ram ddr2.Nu situri va rog magazine ceva pe unde stiti?

2 răspunsuri:
| MirelutaAlbinuta a răspuns:

Am eu. Chiar nu stiam ce sa fac cu el. Am 2 placi de 1 gb ram ddr2

| readdevil a răspuns:

Pai, in magazine nu o sa gasesti ram ddr2 pentru ca nu se mai fabrica. sau cel putin asa stiu. oricum, daca vrei ram ddr1 si mai ai o placut de ram trebuie sa fie perfect identice, daca vrei sa iti pui una singura trebuie sa se potriveasca cu frecventa pe care o suporta placa de baza. Deci tot pe siteuri ajungi... Am vazut la un magazin la mine ram 1 gb ddr2 dar nu se merita sa dai 65 de lei si asta in cel mai bun caz. cel mai bine cauti pe net. Funditoi?