| CipryIonutz a întrebat:

Deci, am fost pus sa reinstalez windowsul pe un laptop mai vechi, si am fost surprins ca s-a bootat direct pe usb, fara f8, fara press any button to boot usb. Dar uite ca acum, când da restartul ala obligatoriu din cursul instalarii, incepe o alta instalare a windowsului in loc sa o continue pe cealalta. Ce pot sa fac?
Incerc sa instalez Windows 7 Pro x64, deja am sters windowsul precedent.

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Intri in BIOS se selectezi bootul de pe usb sa fie al doilea, dupa cel de pe drive.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Bai, Mester Strica!
Daca nu te pricepi, de ce te bagi?
Sau ai chef sa platesti si tu daune pentru stricaciunile facute / pierderile de date?

| CipryIonutz explică (pentru Bula):

Wtf? Instalarea windowsului mi-o fac de cand aveam vreo 9 ani, dupa cum am precizat ESTE UN LAPTOP MAI VECHI FFS, si de ce dracu comentezi daca nu-mi zici ceva ce sa ma ajute. + ca in vremea de azi e un basic sa stii sa instalezi singur windows-ul :/

| K0sti a răspuns (pentru CipryIonutz):

Se vede ce basic este...vai de curu vostru! Scoate stick-ul loaza, dupa restart!