| RoxanaGhost a întrebat:

Deci nu ştiu ce are în seara asta youtube sau orice alt site pe care ascult muzică.

Redă melodia până la un moment apoi redă în continuare melodia dar fără sunet.Am verificat boxele şi nu e de la ele.De la ce poate fi?

Răspuns Câştigător
| VladyXR a răspuns:

Sacadeaza imaginea, daca nu e lag-ul atunci e posibil ca mufele de la boxe se rup!

| RoxanaGhost explică (pentru VladyXR):

Am verificat si mufele...sunt bune.Nu am nici lag si imaginea nu are nimica.Acum 3 saptamani am reinstalat winXP...

| RoxanaGhost explică (pentru VladyXR):

Aveam Wave dat la mic laughing la Realted Audio totusi mersi laughing :*