| Dragos05 a întrebat:

Dupa ce aprind pc-ul trebuie sa astept foarte mult ca sa se aprinda si ecranul...Palpaie luminita de jos...De la ce poate fi?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| georgedanielc a răspuns:

Ce windows ai?

| Dragos05 explică (pentru georgedanielc):

7...dar nu asta e problema...L-am incercat si pe win XP si tot asa face

| georgedanielc a răspuns:

Sunt foarte multe posibilitati de ce se incarca greu pc,depinde de memorie rami placa video, sursasi ce programe instalezi pe pc, parerea mea este sa instalezi corect si sa formatezi partitiile, daca nu ai schimbat nimic din pc ar trebui sa mearga eu banuiesc ca,,, placa video este buba dar nu sunt sigur

| Dragos05 explică (pentru georgedanielc):

Heeeei...dar nu pc-ul se misca greu! Ecranul nu se aprinde happyL-am dus la un prieten care are XP si tot asa face...

| LovelySmile98 a răspuns:

Si la monitorul meu palpaie acel buton dar de obicei il opresc.si eu trebuie sa astept ceva timp pana se aprinde ecranul dar nu ureaza mult max 2-3 minute.in cazul tau daca dureza mult atunci nu stiu ce este.

| tigrutacrinuta a răspuns:

Depinde de performantele calculatorului. se pare ca ale tale nu sunt asa de bune...
te-ai dus la vreun expert de PC-uri? sunt sigura ca el te va ajuta