| Alexul99 a întrebat:

Este normal ca pc-ul cand este in full load sursa sa se auda mai tare ca de obicei? cineva mi-a spus ca da, pentru ca si consumul este mai mare si este mai solicitata, dar nu stiu ce sa mai cred.

Răspuns Câştigător
| ombladon a răspuns:

Nu te lua dupa tampitul ala, ca asa e normal sa faca o sursa, adica o sursa buna, modifica turatia ventilatorului in functie de solicitare.

7 răspunsuri:
| Bubu_Bubu_1994 a răspuns:

Deprinde,si de rami ca daca e full. Oricum nu-i bine deloc..Cati rami ai?

| Alexul99 explică (pentru Bubu_Bubu_1994):

Am 4 gb, dar eu ma refer in jocuri, ca se aude putin mai tare sursa decat ca si cand m-as uita la un film sau ceva. dar cred ca e normal, ca pana la urma toate componentele se aud mai tare cand sunt solicitate

| Bubu_Bubu_1994 a răspuns (pentru Alexul99):

E grava problema du-te la un service si spune-le problema o sa iti rezolve repede!
Daca nu o sa iti bubuie pc big grin

| Alexul99 explică (pentru Bubu_Bubu_1994):

laughing))) ma faci sa rad, deci imi spune un specialist ca nu are nimic si imi spui tu ca o sa-mi bubuie pc-ul rolling on the floor

| Bubu_Bubu_1994 a răspuns (pentru Alexul99):

Treaba ta ..Eu ti-am zis!

| Alexul99 explică (pentru Bubu_Bubu_1994):

Nu stiu de unde ai auzit tu ca `iti bubuie pc-ul* dar esti amuzant laughing

| mada246 a răspuns:

Este normal si al meu face asa. L-am dus la reparat si mi s-a spus ca nu are nimic.