| GulDan a întrebat:

Eu ma pricep bine sa desenez pe Pc. Aproape la fel ca in realitate mi-a iesit cand fac ceva in paint. Si mi s-a spus ca am talentbig grin. Crede-ti ca exista vreo meserie sa fac bani din desene? daca da ce programe imi trebuiesc si ce trebuie sa fac?

7 răspunsuri:
| GulDan explică (pentru KodrutZ):

Deci pe asta ar trebui sa ma axez?

| KodrutZ a răspuns (pentru GulDan):

Axeaza-te pe ceea ce iti place cu adevarat. Nu fi ca mosnegii si batutii in cap de la noi care au impresia ca daca faci o chestie trebuie' sa mori cu ea de git. Ai un talent, il poti folosi in nspe domenii mai mult sau mai putin conexe, fii flexibil si open-minded.

| GulDan explică (pentru KodrutZ):

Sa desenez imi place...te-am intrebat ca nu am stiut la ce te referi ca faci bani multi si mi-ai dat site-ul acela..ca nu stiu ce sa fac ca as incepe chiar azi sa lucrez pe domeniu asta.

| KodrutZ a răspuns (pentru GulDan):

Citi ani zici ca ai? Cu engleza te descurci macar conversational?

| GulDan explică (pentru KodrutZ):

Da ma descurc bine ca sa zic asabig grin 18 ani.

| Gangaster a răspuns:

Exista da mai bine ai face in adevarat desene pe pc nu prea poti te sfatuiesc sa mai incerci si in viata reala parerea mea este ca ies bani din asta! funda?