| mtw123 a întrebat:

Exista ceva modalitati de a face ceva bani cat timp esti la scoala fara a munci?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Fara munca obtii bani, in mod legal, doar castigand la ocurile de noroc legale sau la pariurile sportive, desi este interzisa participarea minorilor.

Bula
| Bula a răspuns:

Da.
Primesti banii de copii.

| KillaNoFilla a răspuns:

Sa faci bani fara a munci, vreau si eu.

| HarukoMariusDaniel a răspuns:

Inveti si iei bursa. Participi la concursuri si olimpiade.
Te specializezi in IT si faci task-uri marunte sau chiar si complexe...
Imparti pliante, " faci pe dadaca", lucrezi pentru parinti.
Poti sa faci un canal de Youtube/ blog... dar astea sunt doar pierderi de timp care ar necesita prea mult timp... ( si talent)