| anonim_4396 a întrebat:

Ce modalitati exista sa faci bani pe net?

22 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci pentru bani?

| CuriousStuff a răspuns (pentru suntserios):

Cel mai bun raspuns.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Tranzactii la bursa, poti sa le faci din pat.

| ALEXICAmarketing a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

laughing) Crezi ca are bani ca sa joace pe actiuni sau pe valute? 99% din cei care JOACA pierd.

| ALEXICAmarketing a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

La ce te pricepi? Nu iti da nimeni bani gratiswinking

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru ALEXICAmarketing):

Acum sunt expert TPU.

| ALEXICAmarketing a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Asta inseamna zero bani happy Tot in viata reala o sa faci bani daca muncesti eficient...sa speram ca nu cu carcawinking

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru ALEXICAmarketing):

Nu-mi mai trebuie bani, ma pregatesc de o dezertare.

| UzOm a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Și de unde bani de acțiuni? Dacă nu ai o sumă frumușică, brokerul nici nu se va uita la tine. Ca să nu mai zic că ai nevoie de niște cunoștințe solide în domeniul bursier. Apropo bagi? Forex? BvB?

| CuriousStuff a răspuns:

Daca esti programator foarte bun sau designer. In rest nu exista.

| KodrutZ a răspuns (pentru CuriousStuff):

Zi-le asta fetelor care fac bani frumosi ca videochatiste, patronilor lor care se ingroapa in bani daca ii duce un pic capul, sau celor ce baga ca si cam models independenti pe diverse site-uri. Sau mie care scriu stiri pe cit nu viseaza sa faca multi programatori...

| CuriousStuff a răspuns (pentru KodrutZ):

Da, uite, am uitat ca poti sa faci si altele. Si stiri... Pentru o stire iti trebuie sursa, iti trebuie un pic de investigatie jurnalistica, daca doar o iei de colo si o pui colo nu faci bani. Si daca faci mai mult de atat deja nu mai e "pe net".

| KodrutZ a răspuns (pentru CuriousStuff):

Nu breh, sa nu exageram. Stiri de-astea - http://www.notebookcheck.net/......290.0.html
Ai un press release sau ce scriu altii direct de la sursa, eventual ai un email de la producator, si cu asta-basta. Nu o iei de colo pui dincolo, dar nici nu trebuie' sa scrii romane. Si ca traducator poti cistiga bine. Sau ca personal assistant. Si muuuulte altele.

| CPAElites a răspuns:

Daca stii SEO poti castiga foarte bine din BH!

| Clorox a răspuns:

Videochat fata mea, te duc la Torino cu Gina Felea laughing
Pai... Nu sunt modalitati, doar programare, nu prea cred ca te duce pe tine capul la asa ceva, deci nu, nu poti lua bani de pe net!

| vocea a răspuns:

Videochat dar este o meserie josnica

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Https://www.freelancer.com/

Poate te ajuta.

| DumitruS a răspuns:

Ce varsta ai? O modalitate de a face bani legal este prin afiliere, vezi aici: http://goo.gl/r6smcW

| Pandhoraa a răspuns:

Poti lucra ca operator interviu asistat de calculator de acasa
http://www.mercury.ro/field-interviewers-other-collaborators/operator-cati/
sau poti completa chestionare online
http://www.exprim.ro/

| fara0nume a răspuns:

Youtube

| RazvanPatrick a răspuns:

Salut. Eu fac bani pe net cu ajutorul acestui site: http://goo.gl/oHHJg5

| IrinaMariaCostin a răspuns:

Videochat.