| AlexAndrei96 a întrebat:

FUNDA! Gata prieteni. Dupa atatea intrebari, vine intrebarea decisiva. Ce telefon sa iau sub 1500lei/300 euro. Eu ma gandeam la >-- Sony Xperia 1/ LG G2/ Nexus 5 / Note 3 NEO. Daca stiti un telefon cu o camera buna, ecran de minim 5.0 inch, difuzor bun, memorie buna, procesor bun, si sa fie 90% pentru jocuri si sa zic 70% muzica, poze, facebook. (In mare parte pentru jocuri).

Răspuns Câştigător
| TwiSt1997 a răspuns:

Z1,la performante ca si Nexus 5, dar camera mai buna.

4 răspunsuri:
| cRaNs1MoRe a răspuns:

Alinastanculea,daca habar n-ai ce zici mai bine nu mai zice.Cum ai tu note 3 neo de 2 ani daca a aparut in ianuarie 2014?

| AlexAndrei96 explică (pentru cRaNs1MoRe):

Aia voiam sa zic eu laughing)

| alinastanculea a răspuns:

Parerea mea este ca Note 3 NEO este cel mai bun dintre toate cele enumerate mai sus. Eu am Note 3 NEO si il am de 2 ani si ceva si este perfect. face poze frumoase, jocurile merg foarte bine!, are un procesor bun si ii minunat! Parerea mea este ca Note3 Neo este cel mai bun! Sper ca te-am ajutat :* Funda?puppy dog eyes

| AlexAndrei96 explică (pentru alinastanculea):

Mai astept raspunsuri.