| compcris00 a întrebat:

Funda.Pot pune 2 coolere la calculator? Am LGA 775

Răspuns Câştigător
| dinucristian2000 a răspuns:

Banuiesc ca se incalzeste tare procesorul. da "poti" doar in stil romanesc adica sa improvizezi ceva da merge iti recomand sa iei un cooler master pentru 775 si socket-urile noi 1155 etc. ala face treaba bine si iti ramane si pe viitor cand vrei sa faci un pc nou. si ia-ti pasta termala arctic silver e cea mai buna si nu lipeste radiatorul de procesor. sper ca am ajutatwinking

| compcris00 explică (pentru dinucristian2000):

Are deci lga 775 unde sa unesc al doilea cooler, da?

| compcris00 explică (pentru dinucristian2000):

Dar pot lua un cooler pentru lga 1155 dar sa-l pun la lga 775?

3 răspunsuri:
| dinucristian2000 a răspuns:

Da poti sunt aceleasi