| EmanuelThN a întrebat:

Hay TPU spuneti repede ce windows 7 sa imi pun! mai mult pentru games fara home basic FUNDA

Răspuns Câştigător
| Niiiicu a răspuns:

Eu merg pe win 7 professionalwinking

6 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Am 7 ultimate și rulează orice joc ca uns.

| EmanuelThN explică:

Ultimate laughing)) nu mersi mai bine bag professionalu happy mersi de raspuns ori cum

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Ultimate

| matei418 a răspuns:

Windows 7 Ultimate SP 1

| MusicFan_6770 a răspuns:

Eu am professional si e foarte bun! toate jocurile merg fara nici macar o problema si in plus ai cele mai bune setari de customize.

| tteo92 a răspuns:

Daca vrei windows pentru gaming, ti-ai putea lua http://kat.ph/windows-7-professional-gamerz-pro-x64-t5983156.html e special pentru jocuri. si eu il folosesc de multa vreme ( merg chiar si jocurile care le cerinte scrie ca merg pe xp, tseapa, merg fara problema si pe windows-ul ala)