| Rodika91 a întrebat:

Spuneti-mi va rog de unde pot sa gasesc teme la windows 7 home basic am tot incercat sa scot diferite teme si nici una nu merge...si cum sa le instalez?

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pe windows 7 home basic nu merg instalate teme aero! Deci nu te mai chinui degeaba sa descarci teme pentru ca nu merg! Ai putea sa-i faci un upgrade la windows si sa il faci Windows 7 home premium si atunci vor merge. Citeste si aici la cause sa vezi raspunsul http://support.microsoft.com/kb/2005592 succes in continuare!

| ταξιδιώτης a răspuns:

Win7 are o singura tema, aero, poti modifica usor tema alegand alte imagini si sunete... dar daca totusi vrei...dezarhivezi tema si ii dai copy\paste in windows\resource\themes

| Sonnora a răspuns:

Este foarte simplu... da un clikc dreapta pe desktop si alege personalizare si o sa-ti apara niste teme d la windows si in dreapta in colt scrie "get more themes online" da click si bafta :dwinking