| xAlexis a întrebat:

Heeeei. am o intrebare. Scuzati categoria dar e important happy. Cine stie stie-uri de scris pe poza? la facebook de ec cand paginile pentru amuzament scriu bancuri. Vreau si eu sa scriu, dar nu pe pizap straight face

5 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Pai ar fi siteurile de personalizat poze!
Incearca pe pizap.
O seara buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Respectarea regulamentului nu ti se pare importanta? Ce legatura are postarea ta cu Dragoste si sex?

| xAlexis explică (pentru anonim_4396):

Ai vreo o problema? raised eyebrows

| anonim_4396 a răspuns (pentru xAlexis):

Eu,nu.Tu insa vad ca postezi necorespunzator. Exista un regulament si trebuie respectat.Numai bine.

| razvan10000 a răspuns:

De ce o blonda zambeste cand fulgera afara? Raspund : Crede ca i se face poza! laughing))