| anonim_4396 a întrebat:

Heeeelp. Am nevoie rapid de un program de editat poze, vreau sa-mi scriu un fel de semnatura in coltul fiecarei poze, fiindca vreau sa le pun pe blog si nu vreau sa mi le fure nimeni laughing. Stiti unul?

Răspuns Câştigător
| questsoul a răspuns:

Succes, pai putea pune o sigla peste imagine ca cei de la istockphoto, uite aici:
http://image.shutterstock.com/......803946.jpg
asta nu se poate sterge asa usor.

8 răspunsuri:
| questsoul a răspuns:

Poti face asta cu orice program de la MS Paint la Photoshop. Picasa in schimb e mai simplu si cu efecte mai bune.

| questsoul a răspuns:

Trebuie sa tii cont de faptul ca orice utilizator mediu/avansat poate sterge semnatura ta.

| anonim_4396 explică (pentru questsoul):

sad atunci sa le las asa?

| questsoul a răspuns:

Poti incerca sa tebsemnezi pe ele, nu dureaza mult, nu ai nimic de pierdut si nu cred ca va pierde cineva timpul sa editeze la ele.

| anonim_4396 explică (pentru questsoul):

Am multi hateri si ii cred in stare de orice laughing de aia fac asta, multumesc.

| CinevaNou a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa multi hateri ai jelly?smug
Poti sa folosesti xnview sau orice altceva care stie batch processing, si adaugi textul tau si pozele care vrei, si in final ti le modifica pe toate automat. Sa nu uiti sa le faci un backup inainte ca poate nu iese textul cum voiai

| ღAngiießăă a răspuns:

Photoscape,photoshop.
:3 Și online pixlr.

| Infoxpert a răspuns:

Photoshop Creative Suite 6 Extended
Nu folosi alte tampenii! Nu recomand Picasa!